همکاری دکترکجاست و پذیرش24

سلام
ما در وبسایت و پیج دکترکجاست به معرفی دکترها و مراکز درمانی شیراز می پردازیم و دوست داریم سرویس رزرو وقت رو هم اضافه کنیم، پلتفرم مورد استفاده ما وردپرس هست
لطفا بفرمایید چطوری میشه همکاری کنیم؟
ممنون

سلام
از پیام شما متشکریم.
ما هنوز برای مشارکت با چنین ساختاری طراحی انجام نداده ایم. آیا شما پیشنهادی دارید؟

1 پسندیده

اگه بتونید یه افزونه طراحی کنید که با قرار دادن یه شورت کد هرجا بتونیم دکمه رزرو نوبت را بزاریم خیلی خوب میشه و اون دکمه ریدایرکت بشه به صفحه رزرو وقت اون دکتر در سایت شما،
حالا این شرت کد میتونه با گرفتن ورودی که اسم یا ایدی اون دکتر هست صفحه مقصد رو مشخص کنه مثلا:
[nobat id=“1234”]

احتمالا چیزی که شما نیاز دارید از قبل در پذیرش24 وجود دارد.

هر پزشک در پذیرش24 لینک آعاز نوبت دهی با فرمت های مشابه زیر دارد.
آیا این لینک ها نیاز شما را برطرف می کند؟

شروع از مرحله انتخاب مرکز درمانی :
https://www.paziresh24.com/booking/دکتر-محمد-قانع-17/

شروع از مرحله انتخاب ساعت کاری پزشک (مطب پزشک اتوماتیک تنظیم می شود) :
https://www.paziresh24.com/booking/دکتر-محمد-قانع-17/?centerId=5a446c87-799a-11ea-8314-005056b09c11&serviceId=a53a33cd-300f-11ee-ae54-005056ad7d06

شروع از مرحله ورود و ثبت نوبت (مطب پزشک و اولین نوبت خالی وی اتوماتیک تنظیم می شود) :
https://www.paziresh24.com/booking/دکتر-محمد-قانع-17/?centerId=5a446c87-799a-11ea-8314-005056b09c11&serviceId=a53a33cd-300f-11ee-ae54-005056ad7d06&skipTimeSelectStep=true

سلام
لینک های که فرستادید به طور ابتدایی نیاز هارو برطرف می کنند اما یکی از مشکلاتی که داره این هست که برای همه ی دکتر ها باید توی سایت ما دستی ست بشند و اگر این لینک ها عوض بشند مشکل پیش میاد و نمیشه مدیریتش کرد اما اگر به صورت اون شورت کد باشه و مثلا من بتونم اسم دکتر رو بفرستم اون لینک نوبت داینامیک تولید میشه و امکانات دیگه ای که میشه برای اون افزونه در نظر گرفت اینه که مثلا با شماره ای که من توی سایت شما ثبت نام کردم توی افزونه هم لاگین کنم و حالا بر اساس اون تخفیفی اعمال بشه و بشه بعدا مدیریت کرد که چه تعداد وقت از سمت ما رزرو شده

• امکان تولید لینک‌های نوبت‌دهی داینامیک بر اساس نام دکتر
    در حال حاضر امکان تولید لینک نیست.
    ولی اگر آدرس دکتر عوض شود، این لینک هم ریدایرکت خواهد شد.
    البته شاید نیاز باشد سناریو حداقلی مد نظر خود را شفاف تر بیان کنید تا بتوانیم بهتر دیزاین سمت پذیرش24 را در نظر بگیریم. (نحوه فعال شدن پزشک در پذیرش24، نحوه ثبت پروفایل نوبت دهی دکتر در دکترکجاست و. …)

راه دوم این هست که با استفاده از امکان کاربر زیرمجموعه نوبت ثبت کنید.
که البته برای بلند مدت احتمال محدودیت در تعداد نوبت دارد ولی برای شروع خوب هست.

خیلی ساده بخوام بگم این یک صفحه دکتر در سایت ما هست:

میخوام یه دکمه رزرو وقت بزارم تو این صفحه، حالا چون تعداد دکتر ها زیاد هست دنبال بهترین روشی هستم که نخواد دستی برای همه اینکار رو انجام بدیم
در مورد کاربر زیر مجموعه کجا میتونم اطلاعات بیشتری کسب کنم
ممنون از پاسخگوییتون

پزشکان مد نظر شما در پذیرش24 حساب کاربری دارند یا میتوانند بسازند؟ اگر بله احتمالا کار خیلی ساده می شود.
چون API هایی برای سرچ پزشک هست که با استفاده از آنها، امکان دریافت لینک آغاز نوبت دهی هم شدنیست.

ممکن هست حساب داشته باشند یا نه اما فعلا قصد نداریم برای کسانی که حساب ندارند حساب ایجاد کنیم فقط در نظر داریم اونهایی که در پذیرش 24 فعال هستند به سایت ما لینک بشند برای رزرو وقت
اگه بشه اون شورت کد اسم دکتر رو به عنوان ورودی بگیره و لینک شروع نوبت دهی رو بسازه خیلی عالی میشه

شما می تونید خودتون این شورت کد رو به صورت پلاگینی برای وردپرس توسعه بدید. احتمالا خیلی دشوار هم نخواهد بود. اگر هم نیروی فنی برای این کار ندارید، می تونید از chatgpt استفاده کنید. در زمینه پلاگین نویسی برای وردپرس شما رو شگفت زده خواهد کرد.

پیشنهاد میکنم در Index – پذیرش24 اندپوینت های زیر را ببینید. احتمالا مسئله شما را برطرف میکند:
Search API
Users slug API (/V1/doctor/slug )