بازگشت به تنظیمات سابق در خصوص درصد رضایت پزشک و پارامترهای وی

ضمن سلام و ادب. برای بار چندم این تیکت رو ثبت میکنم و پیشنهاد جدی رو، و اون اینکه لطفا عوامل پشتیبانی ، درصد رضایت پزشک رو همانند قبل بر مبنای صرفا متن نظرات کاربران قرار دهد. هر کاربری لایک به پزشک خودش میده و نظر مثبت داره اعمال بشه مستقیم روی درصد کلی پزشک و اگرم منفی همینطور. اما طبق تغیرات این چندماهه اخیر، متاسفانه درصد اصلی پزشک بر اساس پارامتر ها محاسبه میشود و این اصلا منصفانه و مقبول نیست نزد پزشکان برنامه. بویژه فیلد زنان که بنده کار میکنم. درصد رضایت بنده از عدد نود و نه اومد روی نود و شش! دو سال روی ۹۹ بود و یهو تغییر کرد. گفتن چون نحوه محاسبه بر اساس پارامتر ها تعیین میشه. در قبل هم اشاره کردم این درصد گیری منصفانه نیست، چرا که بیماران خیلی هاشون بخاطر رذ درخواست های غیر قانونی پارامتر هارو یک میدن یا صفر.
و مهارت پزشک رو زیر سوال میبرند، کاربران لزوما مستقیم برای سقط مراجعه نمیکنن، گاهی بیماری مراجعه میکنه و از دید من پزشک وضعیت خوبی داره و مشکلی نمیبینم ، وصرفا راهنمایی مجازم رو میدم، میگم اگرر فلان روز گذشت آزمایش بدید. الان چیزی معلوم نیست. علایم هم ندارید. اما بیمار به صرف یک روز مثلا مشکلی براش ایجاد شده، انتظار تجویز قرص سقط داره از من! و من نمیدم. و اینجا کاربر با وجود اینکه بصورت تخصصی مورد بررسی قرار گرفته و اقدامات لازم براش انجام شده اما مهارت پزشک رو کم میده.
صرفا چون دنبال چیز دیگری بوده. خیلی کاربران غرض ورزانه امتیاز میدن. با وجود اینکه میدونن گفته پزشک کاملا منطقی و تخصصی بوده. و بیش از این نمیشده کاری کرد و خارج از حوزه قوانین پزشکی عمل کرد. واضحه. یا ب دلایل دیگری پارامتر ها کم داده میشه، مثلا عدم اعتماد به اردر پزشک در رابطه با انجام آزمایش یا سونو. خیلی موارد جزیی هست در کل… شما باهاش روبرو نیستید. ما هستیم. عرض اصلیم اینه با توجه به این توضیحات ، نباید درصد رضایت اصلی پزشک ، بر مبنای ریز پارامتر باشد. لطفا مانند قبل بر اساس تعداد کامنت مثبت و یا منفی این مبنا را قرار دهید و محاسبه کنید. اینجوری هم کاملا منصفانه است، چون هرکس راضی بوده مثبت داده و اگرم نبوده منفی داده رو صفحه پزشک. اگرم نظری از دید پزشک مقبول نباشد با ارائه سند و توضیحات اقدام به حذف میکنیم. پارامتر ها هم میتونه سرجاش باشه مانند گذشته. ولی درصد رضایت اصلی که در پروفایل نمایش میده بر حسب همون کامنت ها باشد. رو این موضوع فکر کنید. منطقی است عرضم. درخواست پزشکان دیکر هم همین است. پارامتر های من تا سه ماه پیش همه کامل بود. یکیش فقط نه بود. چهار ممیز نه. در عرض یک شب دقیقا شد هفت!!! هنوزم نمیدونم چجوری اینجوری شد یک شبه. دو سال کامل بود. یهو چجوری شد الله اعلم. درصد هم که کلا افت کرد. ما نمی‌پذیریم چنین تغییرات یهویی رو قطعا.
درخواست بنده اینست هرچه در گذشته بود، فی الحال هم همان سیاست اعمال شود. و درصد رضایت و پارامترها به حالت قبل برگردد و بر اساس سیاست قبلی محاسبه گردد. من جزییات را نمیدانم. صرفا درخواست تغییر حالت قبلی را دارم از پذیرش. ما دو سال در سایت کار کردیم و میدونیم جور دیگری بود همه چیز. سه ماهه تغییرات داده شده.